Визнач периметр і площу прямокутника, довжина якого дорівнює 12 см, а ширина становить третину

від довжини.

Ответы на вопрос

Отвечает Чебан Влад.

Відповідь:

S=48см²

P=32см

Покрокове пояснення:

12/3=4см ширина прямокутника

S=a*b

S=12*4=48см²

P=2*(a+b)

P=2*(12+4)

P=32см