Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії -72;12;-2;... .


Ответы на вопрос

Отвечает Rybakova Alina.

Ответ:

-86.4

Пошаговое объяснение:

b1=-72

q=12/-72=-1/6

S=b1/(1-q)

S=-72/(1-1/6)= -72/(5/6)=-86.4