Довжина прямокутника дорівнює 80см знайдіть ширину прямокутника якщо вона становить від довжини 0,6​


Ответы на вопрос

Отвечает Разумовский Влад.

Ответ:

48 см.

Пошаговое объяснение:

80*0,6=48 (см).

Отвечает Севостьянова Диана.

Ответ:

48

Пошаговое объяснение:

довжина прямокутника дорівнює 80см знайдіть ширину прямокутника якщо вона становить від довжини 0,6​

Ответ:80*0.6=48