Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 7,1. Чому дорівнює сума цих чисел?


Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Влад.

Ответ:

21,3

Пошаговое объяснение:

(a+b+c)/3=7,1⇒a+b+c=3*7,1=21,3

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

21,3

Пошаговое объяснение:

х - сумма чисел

7.1 =  \frac{x}{3}

х=21,3