2. Знайдіть суму добутку чисел -8 i -5 та добуткучисел 12 і -5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонкина Яна.

Ответ:

100

Пошаговое объяснение:

8×5+12×5= 40+60=100