Площа прямокутника дорівнює 5,76 м2, а одна з його сторін 3,6м. Обчисліть периметр прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Плышевская Ева.

Ответ:

b- 3,6 м

S- 5,76 м2

а- ?

Р- ?

S= a*b

Нехай а=х, тоді

5,76=3,6*х

х= 5,76: 3,6

х=1,6

P= a+b+a+b

P= 1,6+3,6+1,6+3,6= 10,4