Перимтр прямокутника дорівнює 11.2 дм одна з його сторин на 2,4дм більша ніж за сусідню знайдить

площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Липовой Андрей.

Ответ:6,4дм^2

х--1я стор   х+2,4--2я стор р=11,2дм

р=2(а+в)  

11,2=2*(х+х+2,4)

5,6=2х+2,4  

2х=3,2

  х=1,6дм (1я стор)  

1,6+2,4=4дм (2я стор)  

S=1,6*4=6,4дм^2

Пошаговое объяснение: