Знайдіть корінь рівняння 3x+0,5=2x-1,8


Ответы на вопрос

Отвечает Климович Максим.

Ответ:

x= -2,3

Пошаговое объяснение:

3x+0,5=2x-1,8

3x-2x= -1,8-0,5

x= -2,3