Для посадки лісосмуги замовили 1000 саджанців дерев:260 осики, беріз у 2 рази більше,а решта-клени.

Скільки замовили саджанців клена?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Михаил.

Ответ:

220

Пошаговое объяснение: За умовою задачі спочатку знаходимо скільки було беріз 1) 260*2=520 тоді добавляємо до беріз осики 2)520+260=780

потім всі сажанці віднімаємо на суму осик та беріз і знаходимо скільки замовили кленів 3)1000-780=220