У дендропарк привезли т саджанців ялини, саджанців сосни — у 3 рази більше, а саджанців туї - у 2

рази менше, ніж саджанцівялини і сосни разом. Скільки привезли саджанців туї?• Розв'яжи задачу, якщо т = 25.​

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Відповідь:

ялина: 25 саджанців

сосна: 3*25 = 75 саджанців

туя: (25+75)/2 = 50 саджанців

Отвечает Nigmatullin Islam.

Саженцев ели - t

Саженцев сосны - 3t

Саженцев туи - 4t:2

ПРИ T=25

Саженцев ели - 25

Саженцев сосны - 3×25=75

Саженцев туи - (25+75):2=100:2=50

Ответ - 50