Розв'язати задачі: А) Автобус проїхав 120 км.Із них 5/6 по шосе, а решту- грунтовою дорогою?

Відповідь:_____ км. Б) 3/5 учнів класу- дівчата.Хлопців- 14 чоловік.Скільки учнів у класі? Відповідь: ____ учнів. В) Лісництво 2400 саджанців , із них 3/8 - сосни, 20%- берези, решта саджанців - клени.Скільки штук саджанців усіх видів дерев було вирощено у лісництві? Відповідь: ____( дер.)- сосни,___( дер.)- берези, ___-( дер )- клени. Срочно нужна ваша помошь.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузин Дима.

А) 20км

Б) 35

Пошаговое объяснение:

В)

2400:8*3=900сосны

2400*20%:100%=480 березы

2400-(900+480)=2400-1380=1020 клёны

Отвечает Чиркин Кирилл.

Ответ:

Ответ : 24 ( Я не уверена что это правильно )