На першій полиці втричі більше книжок, ніж на другій. Після того як із другої полиці переставили 2

книжки на першу, на другій їх стало в 4 рази менше, ніж на першій. Скільки книжок було на другій полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ситдиков Ильдар.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

3x - начальное количество книг на 1-й полке.

x - начальное количество книг на 2-й полке.

4(x-2)=3x+2

4x-8=3x+2

4x-3x=2+8

x=10 книг было на второй полке сначала.