Срочно дам 40 балов.На першій полиці втричі більше книжок, ніж на другій. Після того як із другої

полиці переставили 2 книжки на першу, на другій іх стало в 4 рази менщше, ніж на першій. Скільки книжок було на другій полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мунинкин Серёжа.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

\left \{ {{x=3y} \atop {2+x=4y}} \right.   - х-первая полка, у-вторая

2+3y=4y

2=4y-3y

2=y

3*2=6 - изначальное-кол-во книг на полке