Тракторист зорав три ділянки землі. Площа першої дорівнює 2/5 площі всіх трьох ділянок, а площа

другої відноситься до площі третьох як 3/2 до 4/3. Скільки гектарів займали всі три ділянки, якщо площа третьої на 16 га менша, ніж площа першої? СРОЧНО.

Ответы на вопрос

Отвечает Сава Леонид.

136 га 

Пошаговое объяснение:

х - площадь всех участков

0,4х - площадь 1-го участка

3/2+4/3 = (9+8)/6 = 17/6

площадь третьего участка 0,6x*(4/3)/(17/6)=0,6x*8/17

 разность участков:

 0,4х -  0,6x*8/17 = 16

x = 16*17/(0,4*17-0,6*8)= 272/2 = 136 га 

Отвечает Yermakov Artemik.

Ответ: 136 га

условие:

a/(a+b+c)=2/5

b/c=(3/2)/(4/3)

a-c=16

решение:

b/c=3/2*3/4=9/8=1,125

b=1,125c

a=c+16

(c+16)/(c+16+1,125c+c)=2/5

(c+16)/(3,125c+16)=0,4

3,125c+16=(c+16)/0,4

3,125c+16=2,5c+40

3,125c-2,5c=40-16

0,625с=24

с=24/0,625

с=38,4

a=38,4+16=54,4

b=1,125*38,4=43,2

a+b+c=54,4+43,2+38,4=136