Трьом братам разом 45 років. Вік молодшого брата на 60% менше віку середнього брата, а вік

старшого брата – на 60% більше віку середнього . Скільки років кожному?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Виктория.

Ответ:

6, 15, 24

Пошаговое объяснение:

a + b + c = 45

a = b*(100% - 60%) = b*40% = b * 0,4

c = b*(100% + 60%) = b * 1,6

b * 0,4 + b + b * 1,6 = 45

3b = 45

b = 15

a = b * 0,4 = 15 * 0,4 = 6

c = b * 1,6 = 15 * 1,6 = 24