Площа трапеції 36см а її висота -6 см , одна з основ 4 см . Тоді друга основа дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Чанышев Ильназ.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

(х+4)/2*6=36

(х+4)*6=36*2

(х+4)*6=72

х+4=72/6

х+4=13

х=12-4=8