Площа трапеції дорівнює 36 см2, а висота трапеції - 6см. Знайдіть основу трапеції, якщо друга її

основа дорівнює 7см. СРОЧНО! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Блюменкранц Карина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

S=36 см² - площа трапеції

h=6 см - висота трапеції

b=7 см - друга основа трапеції

Знайти a - основу трапеції

S=\frac{a+b}{2} h - формула площі трапеції

S=\frac{a+b}{2} h\\\frac{a+b}{2} =\frac{S}{h} \\(a+b)*h=2*S\\(a+7)*6=2*36\\6a+7*6=72\\6a+42=72\\6a=72-42\\6a=30\\a=30:6\\a=5

a=5 см - основа трапеції