2. Розв'яжіть задачу складанням рівняння: Різниця двох чисел дорівнює , а одне з них у 4 рази

більше за інше. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Новахович Даша.

Ответ:

хай друге число х

тоді перше число 4х

Складаємо рівняння

4х-х=30

3х=30

х=30/3

х=10 це друге число

а перше 10*4=40

Пошаговое объяснение: