ДАЮ 30 БАЛЛОВ 1. Розвяжіть рівняння:а) 14 + 5х = 4х + 3;б) 4,72 - 2,5х = 2х + 2,92.2. Розвяжіть

задачу складанням рівняння:Різниця двох чисел дорівнює 0,6а одне з них у 4 рази більше за інше. Знайдітьці числа.У трьох цистернах 60 т палива. В першій на 15 т більше, ніжу другій,а у третій — втричі більше, ніж у другій. Скільки тонн палива у другійцистерні?

Ответы на вопрос

Отвечает Резник Вероника.

Ответ:

1.

а) 14+5х=4х+3

    х=-11

б) 4,72-2.5х=2х+2.92

   -4.5х=-1.8

   х=2.5

2.

    4х-х=0.6

    5х=0.6

     х=0.12

      1)0.12;

       2)0.48

3.

х+х+15+3х=60

5х=45

х=9

Пошаговое объяснение: