№6 Утрьох цистернах 60 т палива. В першій на 15 т більше, ніжу другі ау третій — втричі більше, ніж

у другій. Скільки тонн палива у другій цистерні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кивель Никита.

Пошаговое объяснение:

2739× 305-37576÷ 88+75030÷61=836198

1)2739×305=835395

2)37576÷88=427

3)75030÷61=1230

4)835395-427=834968

5)834968+1230=836198