У трьох цистернах міститься 60т палива.У першій цистерні на 15т більше,ніж у другій, а в

третій–тричі більше,ніж у другий. Скільки тон палива в кожній цистерні? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Tourguenieva Aalis.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другій цистерні - х т палива, тоді у першій х + 15 т, а у третій -3х т палива. Складемо рівняння:

х + х + 15 + 3х = 60

5х = 60 - 15

5х = 45

х = 45 : 5

х = 9т палива у другій цистерні

х + 15 = 9 + 15 = 24т палива у першій цистерні

3х = 3 * 9 = 27 т палива у третій цистерні