2. Розв'яжіть рівняння: а) 30y - 18 = 10y + 22; 6) 4x - 5,2 = 5(x - 1,2)..3. Розв'яжіть задачу

складанням рівняння:Різниця двох чисел дорівнює 0,6, а одне з них у 4 рази більше за інше. Знайдіть ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернакова Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30y-18=10y+22

30y-10y=18+22

20y=40

y=2

4x-5.2=5(x-1.2)

4x-5.2=5x-6

4x-5x=5.2-6

-1x=-0.8

x=0.8

Задача

4x-x=0.6

3x=0.6

x=0.2 це менше число

0.2*4=0.8 це більше