Розв'яжіть задачу складанням рівняння:Різниця двох чисел дорівнює 7, а одне з них у 4 рази більше

за інше. Знайдiть цi числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Кващук Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одне число - х, тоді друге - 4х. Складемо рівняння:

4х-х= 7

3х=7

х= 7/3 = 2 1/3 одне число

4х= 4*7/3= 28/3 = 9 1/3 друге число

Перевірка:

4*7/3 - 7/3= 7

28/3- 7/3= 21/3 =7