Розв'яжіть задачу складанням рівняння: Різниця двох чисел дорівнює 9. а одне з них у 4 рази

більше за інше. Знайдіть ці числа. ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Лиза.

Відповідь:Позначимо одне з чисел як x, тоді інше число буде x-9. За умовою задачі, одне число у 4 рази більше за інше, тому:

x = 4(x-9)

Розкриваємо дужки та спрощуємо:

x = 4x - 36

36 = 3x

x = 12

Таким чином, одне число дорівнює 12, а інше число дорівнює 3 (12-9).

Отвечает Galyant Viktoriya.
Нехай 4х-перше число , тоді х- друге число . Складемо рівняння:
4х-х=9
3х=9
Х=9:3
Х=3
Друге число - 3
Перше число - 3*4=12
Відповідь: перше число - 12 , а друге - 3