Сир коштував 235 грн. Якою буде нова ціна сиру після зниження на 15%? ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ НАДО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Елена.

100% - 15% = 85%

Пропорция: 235 грн. - 100%

                     х грн. - 85%

х = 235 · 85 : 100 = 199,75 (грн.) - новая цена сыра после снижения на 15%.

Вiдповiдь: 199 грн. 75 коп.