Сир коштував 275 грн. Якою буде нова ціна сиру після зниження на 15%?​


Ответы на вопрос

Отвечает Айкенов Айдос.

Ответ:

233,75

Пошаговое объяснение:

1)275÷100=2,75 - 1%

2)15×2,75=41,25 - 15%

3)275-41,25=233,75 - 85%