Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 18 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 420 км. Знайди швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 3 год після виїзду.

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Анастасия.

Ответ: нехай швидкість автобуса буде Х-км/год  тоді швидкість вантажного автомобіля буде Х+18 Щоб знайти шлях треба швидкість помножити на час S=V×t Знаємо що автобус подолав Х×3 шляху а автомобіль (Х+18)×3 а разом вони пройшли 420 км

Х×3+(Х+18)×3=420

3Х+ЗХ+54=420

6Х+54=420

6Х=420-54

6Х=366

Х=366÷6

Х=61 км/год швидкість автобуса тоді

61+18=79 км/год швидкість вантажного автомобіля

Пошаговое объяснение: