Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 15 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 286 км. Знайди швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що Вони зустрілися через 2 год після виїзду. Відповідь: 1. Швидкість автобуса — 1 км / год. 2. Швидкість вантажної машини — км / год.

Ответы на вопрос

Отвечает Кунратбаева Казына.

Ответ:

1. Швидкість автобуса — 64 км / год.

2. Швидкість вантажної машини — 79 км / год.

Пошаговое объяснение:

Швидкість автобуса - х км/год

швидкість вантажної - х+15 км/год

Якщо швидкість помножити на час отримаємо відстань.

Обидві машини були у дорозі 2год, тож маємо

2х - шлях, який проїхав автобус

2(х+18) - шлях вантаж. машини.

Складемо ці шляхі і отримаємо всю відстань - 286км

2х+2(х+15)=286

2х+2х+30=286

4х=286-30

4х=256

х=256:4

х=64 км/год  - швидкість автобуса

х+15=64+15=79 км/год - швидкість машини