Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 17 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 548 км. Визнач швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 4 год після виїзду. Відповідь:1. Швидкість автобуса — ....... км/год.2. Швидкість вантажної машини —........ км/год. СРОЧНО надааааааа​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Александра.

Ответ:

1. Швидкість автобуса — 60 км / год.

2. Швидкість вантажної машини — 77 км / год.

Пошаговое объяснение:

Швидкість автобуса - х км/год

швидкість вантажної - х+17 км/год

Якщо швидкість помножити на час отримаємо відстань.

Обидві машини були у дорозі 4год, тож маємо

4х - шлях, який проїхав автобус

4(х+17) - шлях вантаж. машини.

Складемо ці шляхі і отримаємо всю відстань - 548 км

4х+4(х+17)=548

4х+4х+68=548

8х=548-68

8х=480

х=480:8

х=60 км/год  - швидкість автобуса

х+17=60+17=77 км/год - швидкість машини