Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 15 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 417 км. Знайди швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 3 год після виїзду. 1. Швидкість автобуса — км/год. 2. Швидкість вантажної машини — км/го

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

417 : 3 = 139 (км/ч) - скорость сближения автобуса и грузовой машины

(139 - 15) : 2 = 124 : 2 = 62 (км/ч) - скорость автобуса

62 + 15 = 77 (км/ч) - скорость грузовой машины

Решаем через уравнение:

х км/ч - скорость автобуса

(х+15) км/ч - скорость грузовой машины

3х + 3(х+15) = 417

3х + 3х + 45 = 417

6х = 417 - 45

х = 372 : 6

х = 62 (км/ч) - скорость автобуса

62+15 = 77 (км/ч) - скорость грузовой машины