Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 19 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 465 км. Знайди швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 3 год після виїзду. дам 88 балов!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шубина София.

Пошаговое объяснение:

Скорость автобуса = х км/ч

Скорость грузовика = х + 19 км/ч

(х + х + 19) * 3 = 465

(2х + 19) * 3 = 465

2х + 19 = 465 : 3

2х + 19 = 155

2х = 155 - 19

2х = 136

х = 136 : 2

х = 68

Скорость автобуса = (х) = 68 км/ч

Скорость грузовика = (х + 19) = 68 + 19 = 87 км/ч