Ә) Осы үйірме үшін әрқайсысында 9 үлкен батарея бар 8 кор және әрқайсысында 18 кішкентай батарея

бар дәл сонша конәкелінді. Барлығы неше батарея әкелінді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гопак Володя.

Ответ:

Всего 216 батарейек.

Барлығы 216 батарея.

Пошаговое объяснение:

В кружок принесли 8 коробок по 9 больших батарейек в каждой коробке, и такое же количество коробок по 18 маленьких батарейек в коробке. Сколько всего батарейек принесли?

1) 8×9=72(б) - больших (үлкен)

2) 8×18= 144(б) - маленьких (кішкентай)

3) 72+144= 216(б) - всего (барлығы)