Знайди значення у,що відповідає х=0 для лінійного рівняння 4х+5у-25=0


Ответы на вопрос

Отвечает Гросс Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4x + 5y - 25 = 0

4x + 5y - 25 + 25 = 0 + 25

4x + 5y = 25