1)Визнач коефіцієнти a, b і c лінійного рівняння з двома змінними 3x+y+6=0 2)Знайди значення y,

що відповідає значенню x=0 для лінійного рівняння 8x+5y−15=0.

Ответы на вопрос

Отвечает Трунилов Дима.

Ответ:

1)3;1;6 2)у=3

Пошаговое объяснение:

1)а=3 у=1 с=6

2)8x+5y−15=0.

8×0+5у-15=0

0+5у-15=0

5у=0+15-0

5у=15

у=15÷5

у=3