Чи є пара чисел (-4; 5) розв'язком лінійного рівняння з двома змінними 2х + 11y = 15 ? Відповідь:

пара чисел (-4; 5) розв'язком даного лінійного рівняння з двома змінними.

Ответы на вопрос

Отвечает Денисов Федька.

Відповідь:

Пара чисел (-4; 5) не є

розв'язком даного лінійного рівняння з двома змінними.

Покрокове пояснення:

2х + 11y =2*(-4) + 11*5= -8 + 55 = -47

-47 /= 15 (не дорівнює). Отже, пара чисел (-4; 5) не є

розв'язком даного лінійного рівняння з двома змінними.