5 А і 5 Б клас виготовлення 200 ялинкових прикрас з них 65% виготовив 5-а клас Скільки прикрас

виготовив 5-б клас​

Ответы на вопрос

Отвечает Орешков Влад.

Ответ:

70

Пошаговое объяснение:

1)200/100=2(ялнкові прикраси )-1%

2)2*65=130(ялнкові прикраси )-що виготвив 5а

3)200-130=70(ялнкові прикраси )-що виготовив 5б

Отвечает Гарифуллин Тимур.

Ответ:

130

Пошаговое объяснение:

Так як 5а виготовив 200 яп а 5б 65 процентів то нам треба знайти чому дорівнює один процент тобто 200 розділити на 100 буде 2 це один процент тобто тоді 2 множимо на 65 і в нас вийде 130 ялинкових прикрас.