А) 6-А і 6-Б класи виготовили 400 ялинкових прикрас. Із них 65 % виготовив 6-А клас. Скільки

прикрас виготовив 6-Б клас?б) Ширина прямокутника 80 см, а довжина становить 60 % ширини.Знайди периметр і площу прямокутника.В) У магазині книжка коштує 72 грн, а на книжковому ринку - на20 % дешевше. Скільки будуть коштувати на книжковому ринку чотиритакі книжки?СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонов Кирилл.

Ответ:

а) 140

б) 256см , 3840см²

в)230,4 грн

Пошаговое объяснение:

а) 100%-65%= 35%

400 - 100%

х      -  35%

х= 140 ялинкових прикрас.

б) 100%-60% = 40%

100%-80см

60%- х см

х = 48см

периметр = 80+80+48+48=256см

площа = 80*48= 3840см²

в)100%-20%= 80%

72-100%

х - 80%

х = 57,6грн

чотири книжки = 57,6 * 4 =230,4 грн