Для виготовлення новорічних прикрас на занятті гуртка " Умілі ручки" роздали 232 аркуші паперу

жовтого та червоного кольорів. Кожен учень отримав по 8 аркушів,з яких 3 -червоні. Скільки жовтих і червоних аркушів окремо було використано для виготовлення прикрас?

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

232÷8=29 учеников

29×3=87 черв

29×5=145 жовтих

Отвечает Ефимова Аня.

Ответ:

червоних-87, жовтих-145

Пошаговое объяснение:

232/8=29

29*3=87

29*5=145