"на конкурсі дитячої творчості учасникам роздали порівну 224 аркуші паперу двох кольорів кожен

учасник отримав 6 аркушів жовтого і 2 аркуші зеленого паперу скільки окремо жовтих і зелених аркушів паперу було підготовлено до конкурсу

Ответы на вопрос

Отвечает Ханифова Зарина.
Каждому участнику раздали 6+2=8 листов бумаги
224/8=28 участников было на конкурсе, значит
Желтой бумаги подготовили 6*28=168 листов, а
зеленой бумаги 224-168=56 листов
Ответ: 168 л. желтой и 56 л. зеленой
Отвечает Хоренко Марк.
224:(6+2)=28 (чел.) учасников
28*2=56 (арк.) жовтых паперов
28*6=168 (арк.) зелёних паперов