На конкурсі дитячої творчості учасникам роздали порівну 224 аркуші паперу двох кольорів Кожен

учасник отримав 6 аркушів жовтого і 2 аркуші зеленого паперу.Скільки окремо жовтих і зелених аркушів паперу було підготовлено до конкурсу?

Ответы на вопрос

Отвечает Танковская Полина.
1) 6+2=8 (арк.) - паперу отримав кожний учасник
2) 224:8=28 (уч.) - всього було
3) 28*6=168 (арк.) - жовтого паперу
4) 28*2=56 (арк.) - зеленого паперу
Відповідь: 168 жовтих аркушів і 56 зелених аркушів паперу було підготовлено до конкурсу