Знайдіть перший член геометричної прогресії bn якщо b5=3/4 q=-1/4​


Ответы на вопрос

Отвечает Резнов Антон.

Ответ:

-48

Пошаговое объяснение:

Если b₅=3/4; q=-1/4:

b₅=b₁·q⁴⁻¹; b₁=b₅/q³=(3/4)/(-1/4)³=3/4 ·(-64/1)=3·(-16)=-48