Марійка купила 1,7 кг цукерок за 34,5 грн закілограм. Скільки вонаотримає здачі з 100 грн? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Косенко Диана.

1) 34,5 · 1,7 = 58,65 (грн.) - стоимость 1,7 кг конфет;

2) 100 - 58,65 = 41,35 (грн.) - сдача.

Выражение: 100 - 34,5 · 1,7 = 41,35.

Вiдповiдь: 41 грн. 35 коп.