Задача 1. Кілограм полуниць дорожчий за кілограм яблук на 6,4 грн. За 5 кг полуниць заплатили

стільки, скільки за 9 кг яблук. Скільки коштує 1 кг полуниць? 1 кг яблук? задача 2. Марійка купила вершкове морозиво по 12 грн за порцію і шоколадне – по 18 грн. Скільки порцій кожного виду морозива придбала Марійка, якщо всього вона купила 24 порції, заплативши за всю покупку 372 грн? пжжж ставлю 30 баллов и 5 звёзд​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Настя.

1) x-кг полуниць

(x-6,4)-кг яблук

5x=9(x-6,4)

5x=9x-57,6

-4x=-57,6

x=14.4 (грн) - кг полуниць

14.4-6.4=8 (грн) - кг яблук

2 не знаю сори И там не 30 балов