у арефметичній прогресії перший член дорівнює -5, різниця 8. знайдіть суму перших десяти членів

даної прогресії​

Ответы на вопрос

Отвечает Цуркану Никалета.

Ответ:

310

Пошаговое объяснение:

S₁₀=(2a₁+d(10-1))/2 ·10=(2·(-5)+8·9)/2 ·10=(-10+72)/2 ·10=310