В одному мішку 48 кг борошна а в іншому 42 кг борошна. Після того як з першго мішка наповнили

борошном 13 пакетів а з другого 10 таких самих пакетів. Борошна в обох мішках стало порівну. Скільки борошна вміщує один пакет?

Ответы на вопрос

Отвечает Krylova Sofya.

1) 48 - 42 = 6 (кг) - на столько больше муки в первом мешке;

2) 13 - 10 = 3 (кг) - на столько больше пакетов;

3) 6 : 3 = 2 (кг) - масса одного пакета.

Вiдповiдь: 2 кг.