В одному мішку борошна вдвічі більше ніж у другому.Після того,як з першого мішка забрали 18 кг а в

другий досипали 2 кг борошна в обох мішках стало порівну.Скільки борошна було в кожному мішку спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2x-18=x+2

2x-x=2+18

x=20

Т.К в первом в два раза больше 20*2=40

2*20-18=20+2

22=22

Ответ в первом мешке было 40кг,во втором 20кг

Отвечает Хажеева Алина.

Відповідь: у другому мішку 20 кг борошна було спочатку, а у першому-40 кг.

Покрокове пояснення:

1 м.- 2х-18

2м.- х+2

Складемо рівняння.

2х-18=х+2;

2х-х=2+18;

х=20 (кг) -було у другому мішку спочатку;

20•2=40(кг) -було у першому мішку спочатку.