В одному мішку борошна удвічі більше, ніж у друготу. Після того як з першого мішка використали

18кг, а в другий досипали 2 кг, борошна в обох мішках стало порівну. Скільки борошна було в першому мішку спочатку? ДАЮ 79 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Алиса.

Ответ: 40 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому мішку - х кг, а у другому - 2х кг

З першого використали 18 кг: 2х - 18

В другий досипали 2 кг: х +2

Так як в обох мішках після цього борошна стало порівню, то приравнюємо:

2х - 18 = х + 2

2х - х = 2+18

х = 20

В першому мішку 20*2 = 40 (кг)