задача: у першому мішку у 2 рази більше борошна ніж у другому. Після того як з першого мішка

забрали 25 кг борошна,а з другого -7 кг,борошна в обох мішках стало порівну. Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тесакова Ксюша.

Ответ: у першому - 36кг, у другому - 18кг

Пошаговое объяснение:

х - другий мішок, 2х - перший мішок

х-7=2х-25, 2х-х=25-7, х=18 - стільки борошна було у другому мішку, 18*2=36 - стільки борошна було у першому мішку