У першому мішку у 2 рази більше борошна, ніж у другому. Після того як з першого мішка забрали 25 кг

борошна, а з другого -- 7 кг, борошна в обох мішках стало порівну. Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Уханов Дима.

Ответ:

Нехай 2х (кг) - початкова маса борошна у першому мішку, тоді х (кг) - початкова маса борошна у другому мішку. Складаємо рівняння:

2х-25=х-7

2х-х = -7+25

х = 18 (кг) - початкова маса борошна у другому мішку

2х = 18*2 = 36 (кг) - початкова маса борошна у першому мішку

Відповідь: 36 кг, 18 кг