У першому мішку в 2 рази більше борошна, ніж у другому. Коли з першого мішка взяли 35 кг борошна, а

з другого 10 кг, то в обох мішках борошна стало порівну. Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

нехай в першому мішку - 2x кг борошна, в другому - x кг, маємо рівняння:

2x - 35 = x - 10

2x - x = -10 + 35

x = 25

25 кг борошна - у другому мішку

25 × 2 = 50 кг борошна у першому